Skip to content

Multiplayer „Wordle” pojawia się jako oficjalna gra planszowa – Recenzja Geek

15 de lipiec de 2022

„Wordle The Party Game” rozłożona na stole.

Rozmawiałeś, ale czy jesteś gotowy, aby udowodnić, że jesteś najlepszy?Wordle gracz? W październiku tego rokuWordle: Gra imprezowa uruchamia się za jedyne 19 USD. Oficjalna gra planszowa obsługuje do czterech graczy i pozwala na ciągłe zmierzenie się z przyjaciółmi lub rodziną.

Zasady wWordle: Gra imprezowa są dość proste. Jeden gracz wybiera tajne pięcioliterowe słowo, a pozostali gracze muszą to słowo (samodzielnie) rozgryźć, używając jak najmniejszej liczby odgadnięć. Mistrz gry umieszcza również żółte i zielone klocki na kartach graczy, aby podświetlić wszystkie litery, które należą do ostatecznej odpowiedzi.

Każde błędne odgadnięcie sumuje się, a po czterech tajnych słowach wygrywa gracz z najmniejszą liczbą błędnych odgadnięć. Ale nie utknąłeś w grzeWordle: Gra imprezowa tylko raz dziennie. Możesz grać tyle razy, ile chcesz, a istnieją nawet unikalne tryby gry (tryb szybki, tryb czasowy i tryb zespołowy), które pomogą rozciągnąć zabawę.

Jeśli tak?New York Times planuje zarobić pieniądzeWordle, na pewno nie narzekam. Nadal możesz graćWordle za darmo, mimo że został zakupiony przezNYTa co najważniejsze, możesz teraz zsynchronizować swójWordle statystyki na różnych urządzeniach za pomocą darmowejNYT rachunek.

Zamówienia w przedsprzedaży naWordle: Gra imprezowa są teraz dostępne za 19 USD. Gra planszowa pojawi się 1 października, dając ci solidny miesiąc na doskonalenie swoich umiejętności przed świętami.

Multiplayer „Wordle pojawia sie jako oficjalna gra planszowa – Recenzja

Czy ten post był pomocny?