Skip to content

Najlepsze odtwarzacze wideo na Androida

8 de lipiec de 2021
Screenshot 20180620 140152 1024x469 1

Jeśli masz lokalne filmy przechowywane na telefonie z Androidem, nie brakuje sposobów, aby dać im zegarek. Ale to nie znaczy, że wszystkie opcje są tworzone jednakowo — to najlepsze aplikacje wideo na Androida.

Zanim jednak do tego przejdziemy, musimy wyjaśnić, że są to aplikacje do oglądania filmów przechowywanych lokalnie. Nie są przeznaczone do usług przesyłania strumieniowego, takich jak YouTube czy Netflix. Chodzi o oglądanie filmów zapisanych w telefonie, niezależnie od tego, czy nakręciłeś je aparatem, czy pobrałeś skądś.

Najlepszy ogólnie: VLC na Androida (bezpłatny)

1625742140 655 Najlepsze odtwarzacze wideo na Androida

Jeśli chodzi o odtwarzacze wideo na praktycznie dowolnej platformie, trudno jestnie rozważać VLC. Jest to oprogramowanie typu open source, bezpłatne i może odtwarzać praktycznie każdy rodzaj pliku wideo, który do niego wrzucisz. Wszystko to razem sprawia, że ​​VLC jest łatwym wyborem dla „najlepszego” odtwarzacza na Androida.

VLC oferuje również kompatybilność z napisami i napisami, a także bibliotekę multimediów, obsługę folderów, wielościeżkowy dźwięk, regulację proporcji i widżet. Może również przesyłać strumieniowo wideo przez sieć lokalną.

Jest to nie tylko świetny odtwarzacz wideo, ale także w pełni funkcjonalny odtwarzacz audio z korektorem i obsługą praktycznie każdego formatu audio.


A wszystko to za darmo. Właśnie pobierz to już.

Najlepsze do nagrywania filmów z aparatu: Zdjęcia Google (bezpłatne)

1625742140 846 Najlepsze odtwarzacze wideo na Androida

Jeśli chcesz tylko ponownie obejrzeć filmy nagrane aparatem telefonu, to Zdjęcia Google jest droga do zrobienia. Jest to już potężne narzędzie spełniające wszystkie Twoje potrzeby związane ze zdjęciami i tworzeniem kopii zapasowych, ale doskonale nadaje się również do oglądania filmów — a nawet niewielkich edycji.

Dzięki aplikacji Zdjęcia możesz oglądać wszystkie filmy nagrane aparatem (i wiele innych, które są przechowywane lokalnie na urządzeniu, chociaż obsługiwane formaty plików są ograniczone), udostępniać je bezpośrednio innym aplikacjom oraz przycinać lub wycinać klipy, jeśli musisz.

To proste, ale przydatne narzędzie — które prawdopodobnie masz już w telefonie. Jeśli nie, to jednak za darmo w Sklepie Play.

Najlepsze do przesyłania filmów: LocalCast (bezpłatny, zmienny IAP)

1625742141 774 Najlepsze odtwarzacze wideo na Androida1625742141 912 Najlepsze odtwarzacze wideo na Androida1625742141 347 Najlepsze odtwarzacze wideo na Androida

Oglądanie filmów na telefonie jest fajne i w ogóle, ale miło jest też skorzystać ze znacznie większego ekranu w salonie. To ogromna część tego, co sprawia, że ​​Chromecast Google jest tak fajny, a LocalCast to najlepsza aplikacja zapewniająca solidne wrażenia z odlewania.

Co sprawia, że ​​jest lepszy od innych aplikacji? Ma najlepszą obsługę urządzeń: nie tylko obsługuje Chromecasta, ale także Apple TV, Fire TV, Sony i Samsung Smart TV, Xbox 360/One i wszystkie inne urządzenia DLNA. To dużo.


LocalCast ma również funkcje obsługujące przesyłanie strumieniowe w chmurze, więc nie musisz przechowywać zawartości na swoim urządzeniu — możesz połączyć Drive i Dropbox z LocalCast, aby zdalnie przesyłać strumieniowo.

LocalCast można wypróbować za darmo, ale korzysta z modelu „płać, co chcesz” z różnymi opcjami, w tym 0,99 USD miesięcznie, rocznymi planami płatności w wysokości 5,50 USD, 6,88 USD, 10,67 USD lub 21,30 USD. Istnieje również kilka jednorazowych opcji płatności: 4,92 USD lub 6,57 USD.

Możesz dać mu szansę pobierając go tutaj.

Czy ten post był pomocny?