Skip to content

Nic nie zaprezentuje jego składu 2022 23 marca, oto czego można się spodziewać – Recenzja Geek

9 de marzec de 2022
cbced37e

Po pomyślnym wprowadzeniu pary słuchawek dousznych w zeszłym roku, Nic nie jest gotowe na drugą rundę. Ta wielkogłowa marka przedstawi podgląd swojej mapy drogowej produktu 2022 podczas transmisji na żywo 23 marca. Aha, i Nic nazywa wydarzenie „Prawdą”, więc możesz spodziewać się dużo pretensjonalnego polotu.

Oczekujemy, że podczas tego wydarzenia nic nie ogłosi swojego pierwszego smartfona. Założyciel firmy, Carl Pei, wspomniał o pierwszym telefonie Nothing pod koniec zeszłego miesiąca, a Pei został niedawno zauważony, gdy pokazywał smartfona prezesowi Qualcomm, Cristiano Amonowi.

  • Biorąc pod uwagę, że słuchawki douszne Ear 1 kosztują zaledwie 100 USD, istnieje spora szansa, że ​​pierwszy smartfon Nothing będzie produktem ze średniej półki. Powinien doskonale integrować się z pączkami Ear 1, jak wcześniej Pei wyraził zainteresowanie budowaniem ekosystemu produktów podobnych do Apple. (Warto zauważyć, że w zeszłym roku Nothing nabyło markę tanich telefonów o nazwie Essential.)

    Nic nie może jednak zapowiadać więcej niż tylko smartfon. Firma twierdzi, że omówi „mapę drogową produktu 2022” podczas wydarzenia 23 marca i oczywiście twierdzi, że rok 2021 był „tylko rozgrzewką” przed tym, co ma nadejść.

    Transmisja na żywo z programu Nothing zostanie wyemitowana 23 marca o godzinie 9:00 czasu EST (14:00 GMT). Możesz zapisać się na przypomnienie na stronie internetowej Nothing lub dołączyć do naszego bezpłatnego biuletynu, aby uzyskać szczegółowe podsumowanie po wydarzeniu.

    Czy ten post był pomocny?