Skip to content

Nie polegaj na alarmie Google Pixel Watch – przegląd Geek

5 de marzec de 2023
a3fd0dd9 1 1024x576 1

Zbliżenie na Pixel Watch z zieloną opaską na nadgarstek.

Masz zegarek Google Pixel? Jeśli podoba Ci się wiele funkcji zegarka, ale alarmy nie działają prawidłowo, nie jesteś sam. Kilka raportów twierdzi, że Google Pixel Watch spóźnia się, aby ostrzec użytkowników alarmem, co jest niepokojące, jeśli próbujesz się obudzić i zabrać do pracy.

Na razie użytkownicy nadal nie mogą synchronizować alarmów z telefonu z zegarkiem, co oznacza, że ​​wielu właścicieli korzysta z aplikacji zegara Google na samym zegarku. Byłoby dobrze, gdyby Pixel Watch nie spóźniał się konsekwentnie, aby ostrzec użytkowników.

Kilka raportów w całym Reddit mówi, że aplikacja alarmowa Pixel Watch nie włącza się we właściwym czasie. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że alarm zegarka lub wibracje włączają się zbyt wcześnie, ale większość narzeka, że ​​alarmy są pomijane przez ponad dziesięć minut.

Według 9to5Google, problem może wynikać z tego, że zegarki są w trybie uśpienia lub snu, ponieważ większość skarg twierdzi, że nie włączały się rano. Sugerowanie, że smartwatch Google może przechodzić w głęboki sen podczas bezczynności, a następnie nie działać zgodnie z oczekiwaniami.

Zasadniczo, jeśli zegarek nie jest aktywnie używany, od czasu do czasu będzie miał trudności z dokładnym powiadomieniem właścicieli za pomocą aplikacji alarmowej. Użytkownicy Pixel Watch ustawiający alarm w ciągu dnia nie mają podobnych problemów.

Nie jesteśmy pewni, kiedy zaczął się ten problem, ale mamy nadzieję, że Google może opracować poprawkę w przyszłej aktualizacji oprogramowania. Na razie nie polegaj na zegarku Pixel Watch, aby dotrzeć do pracy na czas.

przez 9to5Google

Czy ten post był pomocny?