Skip to content

Nowa aplikacja WhatsApp dla systemu Windows działa bez telefonu — recenzja Geek

17 de sierpień de 2022
a969aaab 1024x576 1

Logo WhatsApp na pulpicie systemu Windows 11.

Wygląda na to, że WhatsApp w końcu obejmuje obsługę wielu urządzeń, którą uruchomiono na początku tego roku. Nowa aplikacja Windows usługi może synchronizować i wysyłać wiadomości nawet wtedy, gdy telefon jest offline, co oznacza, że ​​nie musisz już mieć pod ręką smartfona, aby korzystać z WhatsApp na komputerze.

W przeciwieństwie do starego oprogramowania WhatsApp opartego na Electronie, ta nowa aplikacja działa natywnie w systemie Windows. Więc nie tylko wygląda ładnie, ale powinien być szybszy i bardziej niezawodny niż poprzednie oprogramowanie komputerowe WhatsApp.

Nową aplikację można zainstalować ze Sklepu Windows. Aplikacja poprowadzi Cię przez proces łączenia kont, który wymaga telefonu. Ale po skonfigurowaniu wszystkiego WhatsApp dla Windows będzie działał jak samodzielna aplikacja. Oferuje nawet pełne szyfrowanie typu end-to-end.

Pamiętaj, że nadal nie możesz korzystać z WhatsApp bez wcześniejszego skonfigurowania go na smartfonie. WhatsApp wymaga numeru telefonu — jest to standard w przypadku aplikacji do przesyłania wiadomości mobilnych, w tym Signal i Telegram (które mają również samodzielne aplikacje komputerowe).

Ponownie, nowe oprogramowanie komputerowe WhatsApp jest dostępne w Sklepie Windows. Meta twierdzi, że obecnie opracowuje wersję tej aplikacji natywną dla systemu MacOS, więc użytkownicy komputerów Mac nie powinni czuć, że tracą.

Źródło: WhatsApp przez CNET

Czy ten post był pomocny?