Skip to content

Nowa współpraca Skullcandy x Budweiser jest Red Hot – Recenzja Geek

21 de luty de 2022
62dae39a 1024x576 1

Uwielbiasz współpracę między dużymi markami w limitowanych edycjach? Tak jak my! Teraz Skullcandy i Budweiser połączyli siły, aby stworzyć odważną linię wkładek dousznych i słuchawek nawiązujących do stylu i koloru tytana piwa.

Obie marki dodały razem zabawne, rubinowe wykończenie do kilku istniejących produktów Skullcandy, w tym do słuchawek Indy Evo, Sesh Evo i Dime oraz słuchawek Crusher Evo. Każdy produkt ma te same specyfikacje, które miał zawsze, ale teraz ma wspaniały nowy wygląd.

„Skullcandy i Budweiser wierzą w pełnoprawnych nadawców, słuchaczy głębokich ścieżek i tych, którzy nie tylko żyją życiem, ale je przyjmują – ta współpraca jest dla nich” – powiedziała Jessica Klodnicki, dyrektor ds. marketingu Skullcandy w komunikacie prasowym . „Uznaliśmy, że wystarczy zaprojektować niektóre z naszych prawdziwych ulubionych fanów bezprzewodowych z kultowymi stylizacjami Budweisera. Rezultatem jest kropla, która sprawi, że będziesz chciał otworzyć zimną, odpowiedzialnie cieszyć się i zwiększyć głośność.”

Możesz zapoznać się z fajnie wyglądającym składem tylko na stronie Skullcandy, a wszystko w ramach współpracy jest dziś dostępne na całym świecie. Jesteśmy wielkimi fanami produktów audio Skullcandy, ponieważ oferują one znakomitą jakość dźwięku bez obciążania portfela i uwielbiamy wygląd tej nowej estetyki opartej na współpracy. Teraz możesz słuchać muzyki w dobrym stylu, delektując się smacznym lagerem.

Źródło: Skullcandy

Czy ten post był pomocny?