Skip to content

Nowe telewizory Smart TV firmy Roku są już w sprzedaży, począwszy od 120 USD

24 de marzec de 2023
Roku Smart TV CES

Inteligentny telewizor Roku

Istnieje wiele inteligentnych telewizorów z Roku, ale Roku zaczął tworzyć własne telewizory dopiero na początku tego roku. Nowe modele nie są dostępne od dawna, ale wszystkie są już w sprzedaży w Best Buy.

Roku sprzedaje dwie linie inteligentnych telewizorów: „Roku Select” i „Roku Plus”. Seria Roku Select to opcja podstawowa, zawierająca wszystkie niezbędne elementy potrzebne do przyzwoitego oglądania, wraz z pilotem głosowym Roku w pudełku . Seria Roku Plus obejmuje ekrany QLED 4K z lokalnym przyciemnianiem, Wi-Fi 6, Dolby Atmos, obsługą bezprzewodowego soundbara i automatyczną jasnością na całej płycie.

Każdy z 11 modeli telewizorów jest teraz w sprzedaży w Best Buy, być może z opcją odbioru lokalnego w sklepie fizycznym, jeśli któryś z nich ma je w magazynie. Zniżka różni się w zależności od modelu, ale poniżej mamy pełną listę.

Nie jest jasne, kiedy wyprzedaż się zakończy, ale jeśli czekałeś na odbiór nowego telewizora, może to być dobra okazja – zwłaszcza jeśli możliwy jest odbiór lokalny. Roku właśnie wypuścił pasujący soundbar, który współpracuje z dowolnym modelem telewizora z serii Roku lub Plus.

Czy ten post był pomocny?