Skip to content

Nowy Hack Xbox360 działa na wszystkich modelach 360

10 de lipiec de 2021
1625919309 1

Uruchamianie niepodpisanego kodu na Xbox360 wymaga trochę wiedzy i konkretnego planu dostosowanego do konkretnego modelu/chipsetu. Świeżo wydany hack działa jednak na każdej wersji Xboksa.

Nazywany „Reset Glitch Hack” (wykorzystuje impuls elektryczny do zakłócania komunikacji z określonym chipem na płycie głównej 360 podczas procesu uwierzytelniania, otwierając w ten sposób drzwi dla niepodpisanego kodu i programu ładującego). nie boją się pobrudzić sobie rąk. Będziesz musiał czuć się komfortowo przy lutowaniu, wydając niewielką ilość pieniędzy na różne materiały eksploatacyjne i mikroczipy, których będziesz potrzebować do pracy, i oczywiście nie martw się, że może zrujnować twoją konsolę z powodu złego lutowania.

Wielką atrakcją tego hacka, w obliczu tych rzeczy, jest to, że obecnie działa na każdym modelu Xbox, w tym na Xbox 360 Slim, który nie jest kompatybilny z JTAG. Jedynym minusem, poza ryzykiem uszkodzenia konsoli Xbox, jest to, że uruchomienie może zająć do 2 minut, ponieważ impuls elektryczny ma 25% szans na zakłócenie komunikacji chipowej (i nadal pulsuje, dopóki nie osiągnie odpowiedniego czasu). W rezultacie patrzysz na nieco dłuższe czasy rozruchu. Niezły kompromis za hackiem działającym na dowolnej maszynie.

Kliknij poniższy link, aby zapoznać się z samouczkiem krok po kroku. Możesz też sprawdź ogłoszenie tutaj aby uzyskać szczegółowy opis działania hacka.

Zresetuj glitch Hack [via Hack A Day]

Czy ten post był pomocny?