Skip to content

Nowy hub Thunderbolt 4 firmy Satechi to ostatni, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować

29 de czerwiec de 2023
2023 03 30 IMG6 1

Koncentrator Thunderbolt może być niesamowitym dodatkiem do laptopa lub komputera, zwłaszcza jeśli komputer ma bardzo mało portów, jak w przypadku MacBooków. Nowe centrum Satechi może być tak dobre, jak to tylko możliwe.

Satechi Thunderbolt 4 Multimedia Pro Dock to świetna opcja, jeśli chcesz dodać łączność do komputera i masz port Thunderbolt 4. Dodaje łącznie 16 portów do komputera, od wyjść wyświetlacza po gniazda kart SD i wszystko pomiędzy. Daje możliwość dodania do komputera nawet czterech ekranów w rozdzielczości do 4K 60 Hz, a także może zapewnić do 96 W mocy dla laptopa.

Pełna lista portów obejmuje 2x DisplayPort, 2x HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 do hosta, 1x USB-C 3,210 Gb/s, 3x USB-A 3,210 Gb/s, 2x USB-A 3,25 Gb/s, 1x USB 2.0 do ładowania do 7,5 W , gniazda kart SD i MicroSD, wejście/wyjście audio typu jack 3,5 mm, Ethernet 2,5 Gb/s, blokada Kensington i główne zasilanie DC 20 V (w zestawie). To dużo połączeń.

To zdecydowanie świetny zakup, jeśli używasz laptopa do celów kreatywnych/pracy i chcesz zwiększyć różnorodność połączeń. Jest to również świetne, jeśli potrzebujesz kilku monitorów, ponieważ pozwala podłączyć do czterech z nich.

Nowy hub Thunderbolt 4 firmy Satechi to ostatni jakiego kiedykolwiek

Multimedialna stacja dokująca Satechi Thunderbolt 4

Dzięki łączności Thunderbolt 4, wygodnej konstrukcji i nieskończonej liczbie wejść/wyjść multimedialna stacja dokująca Satechi Thunderbolt 4 wygląda jak idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, twórców i hobbystów.

Jeśli chcesz taki, możesz go zdobyć za 349,99 USD ze strony internetowej Satechi. Możesz użyć kodu TB4 aby uzyskać 20% zniżki.

Czy ten post był pomocny?