Skip to content

Nowy inteligentny włącznik światła Eve obejmuje przyszłość inteligentnych domów – Recenzja Geek

14 de październik de 2022

Ktoś naciskał włącznik światła Eve.

Jak zawsze, Eve wykonuje niesamowitą pracę, dbając o aktualność swoich produktów. Przełącznik Eve Light Switch trzeciej generacji, który jest dostępny dzisiaj za 50 USD, jest gotowy do użycia na rzecz Matter i dodaje obsługę sieci wątków. Obsługuje również przełączniki trójdrożne — dzięki Bogu.

Przełącznik Eve Light eliminuje potrzebę stosowania inteligentnych żarówek, skutecznie dodając inteligentne sterowanie oświetleniem w całym pomieszczeniu. Możesz używać go jak zwykłego włącznika światła lub sterować nim za pomocą harmonogramów, automatyzacji lub poleceń głosowych Siri.

 • Kompatybilność z materią, która pojawi się w przyszłej aktualizacji, znacznie rozszerzy użyteczność Eve Smart Light. Jak być może wiesz, Matter to uniwersalny standard inteligentnego domu, który przełamuje mury między markami. To jak uniwersalny tłumacz dla Twojego inteligentnego domu — produkty Eve nie zostaną przeniesione do środowisk HomeKit po wprowadzeniu aktualizacji Matter.

  Ponadto nowy Eve Smart Light może służyć jako router graniczny Thread. To fantazyjny sposób na powiedzenie, że rozszerza zasięg i zwiększa czas odpowiedzi inteligentnego domu, pod warunkiem, że posiadasz Apple HomePod lub inny router Thread.

  Przełącznik światła Eve trzeciej generacji jest już dostępny w Amazon i sklepie internetowym Eve. Kosztuje 50 USD, co jest okazją w porównaniu z paczką inteligentnych żarówek.

  Nowy inteligentny wlacznik swiatla Eve obejmuje przyszlosc inteligentnych domow –

  Ewa włącznik światła

  Przełącznik światła Eve trzeciej generacji dodaje obsługę przełączników trójdrożnych. Dodatkowo jest gotowy na Matter i podwaja się jako router graniczny Thread!

  Czy ten post był pomocny?