Skip to content

Nowy Pixel 6a Google spada do 399 USD na Amazon – recenzja Geek

4 de sierpień de 2022

Pixel 6a trzymany w dłoni

Zupełnie nowy smartfon Pixel 6a firmy Google pojawił się dopiero 28 lipca, ale już widzimy dużą zniżkę na Amazon. Ten niedrogi telefon jest teraz jeszcze łatwiejszy w portfelu, kosztuje tylko 399 USD.

Po obejrzeniu kilku promocji kart podarunkowych i innych ofert podczas pierwszego tygodnia na rynku, Amazon już oferuje bezpośrednią zniżkę gotówkową. Nie musisz łączyć słuchawek ani otrzymywać karty podarunkowej. Zamiast tego zaznacz pole kuponu przy kasie, a dostaniesz Pixela 6a za 50 USD zniżki.

Nasza recenzja Pixel 6a doszła do wniosku, że oferuje poważny zwrot za każdą złotówkę. Z pewnością różni się od niektórych poprzednich serii A firmy Google, ale nadal jest dobrym smartfonem ze średniej półki, zapewniającym wszystkie podstawowe funkcje.

Dostajesz duży 6,1-calowy wyświetlacz HD, najnowszy procesor Google Tensor, 128 GB pamięci RAM, najnowszą wersję Androida oraz solidny aparat i oprogramowanie Google. Pamiętaj, że nowy Pixel 6a nie ma bezprzewodowego ładowania, wodoodporności ani tak dobrego aparatu jak flagowy Pixel 6, ale za 399 USD trudno go pokonać.

Skorzystaj z poniższego linku i zastosuj kupon, póki jest jeszcze dostępny.

Nowy Pixel 6a Google spada do 399 USD na Amazon

Google Pixel 6a

Zupełnie nowy Pixel 6a firmy Google jest już mocno przeceniony. Kup dzisiaj za 399 $.

Czy ten post był pomocny?