Skip to content

Oficjalne ujawnienie OnePlus 10 Pro pokazuje, że chodzi o aparaty – recenzja Geek

4 de styczeń de 2022
9eb9cd58 1 1024x576 1

Po niekończącym się strumieniu przecieków i plotek OnePlus udostępnił swój pierwszy zwiastun flagowego modelu 10 Pro i ogłosił wydanie 10 stycznia w Chinach. Funkcje, specyfikacje i globalna data premiery OnePlus 10 Pro wciąż pozostają tajemnicą, chociaż na podstawie tego pierwszego oficjalnego obrazu możemy wiele wywnioskować na temat urządzenia.

OnePlus 10 Pro jest dostępny w czarno-zielonej kolorystyce i zawiera duży system tylnych kamer Hasselblad z trzema obiektywami i zaskakująco „płaskim” wybrzuszeniem aparatu. Wydaje się również, że ma matowy lub satynowy tył, w przeciwieństwie do błyszczącego wykończenia, które można znaleźć w OnePlus 9 Pro i poprzednich urządzeniach.

Renderowanie OnePlus 10 Pro

Czego więc możemy się nauczyć z pierwszego obrazu OnePlus 10 Pro? Oto rzecz – wygląda identycznie jak rendery wykonane przez OnLeaks i inne firmy. Gdy przecieki w projekcie produktu są dokładne, istnieje duża szansa, że ​​przecieki specyfikacji i aparatu również są na miejscu.

Poprzednie przecieki sugerują, że OnePlus 10 Pro obsługuje najnowocześniejszy procesor Snapdragon 8 Gen1 i zawiera duży aparat główny 48 MP, teleobiektyw 8 MP i ultrawide aparat 50 MP. Może również korzystać z masywnego aparatu do selfie 32 MP, który jest dwa razy większy od przedniego obiektywu OnePlus 9 Pro.

Oczywiste jest, że OnePlus priorytetowo traktuje aparat w swoim nadchodzącym flagowym modelu, który zostanie wprowadzony na rynek 10 stycznia w Chinach. To powiedziawszy, nie jesteśmy pewni, ile będzie kosztować OnePlus 10 Pro ani kiedy pojawi się globalne wydanie. Dodatkowo specyfikacje wciąż nie są potwierdzone, chociaż wątpię, aby OnePlus wybrał kiepski sprzęt do aparatu w telefonie, który wygląda jak Aparat.

Czy ten post był pomocny?