Skip to content

Opcje wyszukiwania Plex Rozwiń do członków obsady, aktorów i nie tylko – Recenzja Geek

5 de listopad de 2022
8380dbac 1024x576 1

Logo Plex nad obrazem wyszukiwania biblioteki dla Gene'a Wildera.

Jedną z moich ulubionych funkcji Plex jest zakładka „Obsada”, która pozwala polować na obsadę i ekipę filmu bez otwierania IMDB. Ale nowa funkcja, o nazwie Discover Credits, idzie o krok dalej. Możesz teraz wyszukiwać członków obsady i ekipy w swojej bibliotece Plex, aby zobaczyć ich filmografię.

Co więcej, możesz od razu odtwarzać filmy lub programy, które pojawiają się w Discover Credits. Tak więc, jeśli przeprowadzisz wyszukiwanie Gene Wilder, zobaczysz każdy film w swojej bibliotece Plex, w który jest zaangażowany. (Istnieje również sekcja dotycząca systemu Plex’s Discover, który obejmuje bezpłatne usługi „Filmy i programy” oraz wszelkie trzecie- aplikacje do strumieniowania imprez zaprogramowane w Discover).

Plex przenosi również twoją listę obserwowanych na pasek boczny wraz ze wszystkimi twoimi bibliotekami. Jest to spóźniona i mile widziana zmiana – wcześniej Lista obserwowanych była schowana w menu głównym, co było denerwujące i mylące.

Aby włączyć te nowe funkcje, po prostu zaktualizuj najnowszą aplikację Plex na telefonie, smart TV, tablecie lub innym urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Pamiętaj, że może być konieczne zaktualizowanie Plex Media Server, jeśli nadal używasz nieaktualnej wersji (Plex tak naprawdę nie wyjaśnił).

Źródło: Plex (1, 2)

Czy ten post był pomocny?