Skip to content

Oprogramowanie Samsunga Galaxy S23 trafia na inne telefony

14 de luty de 2023
Person holding the Samsung Galaxy S23 Ultra in Green and taking a picture

Osoba trzymająca Samsunga Galaxy S23 Ultra w kolorze zielonym i robiąca zdjęcie

Samsung ujawnił Galaxy S23 i Galaxy S23 Ultra na początku tego miesiąca, wraz ze zmodyfikowaną wersją Androida 13 o nazwie One UI 5.1. To oprogramowanie zaczyna być teraz wdrażane na niektórych innych telefonach Samsunga.

Samsung zaktualizował już wiele swoich telefonów i tabletów do One UI 5.0, dostosowanej przez firmę wersji Androida 13, w tym serii Galaxy S22 i Note 20. Jednak aktualizacja One UI 5.1 wydana wraz z serią Galaxy S23 ma kilka dodatkowych funkcji, takich jak nowe funkcje aparatu i nowe widżety na ekranie głównym.

Aktualizacja One UI 5.1 zaczyna pojawiać się na innych telefonach, w tym na międzynarodowych (Exynos) modelach Galaxy S20, Galaxy S21 i Galaxy S22. Większość (jeśli nie wszystkie) telefonów i tabletów, które otrzymały już One UI 5.0, otrzyma nową, mniejszą aktualizację, a inne urządzenia mogą przejść bezpośrednio z One UI 4.x (Android 12) do nowej aktualizacji 5.1.

Mimo że One UI 5.1 nie jest przełomową aktualizacją, wspaniale jest widzieć, jak funkcje oprogramowania Galaxy S23 szybko pojawiają się na innych urządzeniach Samsunga. Aktualizacja nie zapewni magicznie aparatu 200 MP w Galaxy S22 Ultra, ale daje kilka dodatkowych funkcji, dzięki którym Twoje urządzenie będzie jeszcze lepsze niż wcześniej.

Źródło: 9to5Google

Czy ten post był pomocny?