Skip to content

Plan obsługi reklam Netflix nie działa na Apple TV — Recenzja Geek

4 de listopad de 2022
bef821cf 1024x576 1

Logo Netflix nad Apple TV 4K.

Plan z reklamami Netflix uruchamia się dzisiaj za 7 USD miesięcznie. Niestety, ogranicza odtwarzanie w rozdzielczości 720p i nie pozwala na przesyłanie strumieniowe niektórych programów lub filmów. I jako9to5Mac zauważa, że ​​nie możesz przesyłać strumieniowo Netflix z członkostwem Ads na urządzeniu Apple TV. Przynajmniej jeszcze nie.

Ta dziwna rozbieżność jest wspomniana w Centrum pomocy Netflix. Jednak Netflix nie wyjaśnił, dlaczego jego plan z reklamami nie działa na Apple TV. Nasze najlepsze przypuszczenie jest takie, że winę ponosi Apple — być może chce cięcia przychodów z reklam, a może odmawia certyfikacji aktualizacji aplikacji. Wiesz, typowe rzeczy Apple.

Zresztą wkrótce potem9to5Mac opublikował swoją historię, Netflix skontaktował się z wyjaśnieniem, że jego plan wsparcia reklam będzie działał na Apple TV „wkrótce”. Powinienem również wspomnieć, że Netflix z reklamami działa na iPhone’ach i iPadach z systemem iOS/iPadOS 15 lub nowszym.

Jeśli to przegapiłeś, nadmierne podwyżki cen Netflixa nieco cofnęły się na początku tego roku. Spółka straciła dużą liczbę abonentów (wraz z pewną wartością rynkową). Nowy plan z reklamami, który kosztuje 7 USD miesięcznie, ma rozwiązać ten problem i zmniejszyć wpływ przyszłych podwyżek cen.

Chociaż Netflix z reklamami nie będzie Cię zbytnio męczyć (obiecuje cztery minuty reklam na godzinę przesyłania strumieniowego), ogranicza rozdzielczość do 720p i oferuje ograniczoną liczbę programów i filmów. Jest to również oznaka tego, co ma nadejść w świecie streamingu — w pewnym momencie będziesz zmuszony cieszyć się reklamami lub opróżnić konto bankowe za pomocą drogiego planu bez reklam.

Źródło: Netflix przez 9to5Mac

Czy ten post był pomocny?