Skip to content

Razer sprzedaje teraz podkładkę pod mysz ze szkła hartowanego

20 de marzec de 2023
Razer Atlas Mousepad 1 1

Kiedy myślisz o zakupie części do komputera, podkładki pod mysz są prawdopodobnie refleksją. To jedyna część twojego komputera, którą trudno pomylić, ale to nie znaczy, że nie możesz jej zdobyćPrawidłowy. Ta podkładka pod mysz firmy Razer ma ciekawą propozycję — i dzięki temu obiecuje, że będzie najlepszą możliwą podkładką pod mysz.

Nowa podkładka pod mysz Razer Atlas na pierwszy rzut oka może wyglądać jak zwykła matowa podkładka pod mysz, ale po jej podniesieniu od razu zauważysz, z czego jest zbudowana. To solidne szkło hartowane, które zapewnia wyjątkowo gładką powierzchnię, co według Razera „zapewnia idealne warunki dla myszy z czujnikami optycznymi do wykrywania teksturdokładnie, aby uzyskać precyzyjne wrażenia z gry”. Jeśli połączysz go z jednymi z najlepszych myszy do gier, może to zapewnić niesamowicie płynne wrażenia.

Oczywiście, będąc hartowanym szkłem, musisz uważać, jak się z nim obchodzisz — Razer ma kilka ostrzeżeń na swojej stronie produktu, zniechęcając użytkowników do wystawiania go na działanie promieni słonecznych, ognia/ciepła lub uderzania nim w głowę. Razer ma również pełny przewodnik na temat tego, jak użytkownicy powinni go czyścić i obchodzić się z nim.

Jeśli na twoim biurku jest miejsce, możesz kupić Razer Atlas ze strony Razeri za 99 USD. Ma również listę Amazon, ale wydaje się, że nie jest jeszcze dostępna.

źródło: razer

Czy ten post był pomocny?