Skip to content

Sezon 1 Strange New Worlds za darmo przed rozpoczęciem S2 – Recenzja Geek

16 de czerwiec de 2023
e38a1a90

Bądź na bieżąco z całą akcją i przygodą.


 • @xguntherc


  | 1 minuta czytania

  Obsada Star Trek: Strange New Worlds.

  Star Trek programy są teraz wszędzie w Paramount Plus, od Niższy pokład Do Picardale prawdopodobnie jednym z najlepszych jest Dziwne nowe światy. Jeśli jeszcze nie oglądałeś, a niedawno zobaczyłeś, że ma 98% oceny na Rotten Tomatoes, możesz przesyłać strumieniowo cały pierwszy sezon za darmo.

  Czasami serwisy streamingowe oferują jeden lub dwa odcinki za darmo. Na szczęście tym razem Paramount Plus oferuje cały pierwszy sezon Dziwne nowe światy całkowicie za darmo na YouTube.

  Dla nieświadomych, Dziwne nowe światy jest prequelem oryginalnego Star Trek i opowiada o wczesnych przygodach USS Enterprise i jego załogi, dowodzonej przez kapitana Pike’a. Gwiazdorska obsada szybko pomogła mu stać się jednym z najpopularniejszych seriali na Paramount Plus, dzięki czemu jest często oglądanym telewizorem przez wędrowców.

  Po powszechnym sukcesie serial szybko odnowiono na drugi sezon, który został oficjalnie wyemitowany w tym tygodniu, 15 czerwca 2023 r. Będziesz chciał śledzić całą akcję i dokładnie wiedzieć, co się dzieje.

  Więc, czy oglądałeś Dziwne nowe światy kiedy początkowo wyszedł lub był zbyt zajęty transmisją strumieniową innych Star Trek serii, teraz masz szansę. Nadrób zaległości lub obejrzyj po raz pierwszy, klikając poniższy link, aby obejrzeć wszystkie dziesięć ekscytujących odcinków całkowicie za darmo. Następnie zarejestruj się w Paramount Plus, aby transmitować sezon 2.

  Źródło: YouTube

  Czy ten post był pomocny?