Skip to content

Sieć Sprint jest trwale niedostępna – Recenzja Geek

2 de lipiec de 2022
16362bc1 1024x576 1

Logo Sprint nad otwartym pastwiskiem i wieżą komórkową.

Zajęło to dużo czasu, ale okropna sieć LTE Sprinta w końcu została wycofana. To pozostawia zero działających sieci Sprint, ponieważ T-Mobile wyłączył na początku tego roku starożytną sieć 3G CDMA dostawcy. Jeśli jesteś długoletnim klientem Sprint i Twój telefon nie działa, czas na upgrade lub poproś T-Mobile o nową kartę SIM.

Konsolidacja sieci i przejście na 5G było jednym z największych (i najtrudniejszych) celów fuzji T-Mobile i Sprint. Powiedziałbym, że była to stosunkowo płynna jazda. T-Mobile dał darmowe telefony 5G klientom, którzy zostali dotknięci wyłączeniem Sprint 3G, a większość osób dotkniętych wyłączeniem Sprint LTE może rozwiązać problem za pomocą bezpłatnej karty SIM (która obejmuje 10 USD kredytu na rachunku).

Co ważniejsze, T-Mobile ma teraz największą sieć 5G. Z bardzo dużym marginesem, pamiętajcie.

Oprócz wyłączenia Sprint LTE, T-Mobile jest w trakcie wycofywania swoich sieci 3G. Każdy, kto korzysta z telefonu 3G, powinien dziś dokonać aktualizacji, ponieważ standard 3G jest na ostatnich nogach.

Klienci ze starymi telefonami powinni skontaktować się ze swoim operatorem, nawet jeśli nie korzystają z T-Mobile lub Sprint. Dochodzi do punktu, w którym prawdopodobnie będziesz potrzebować nowego telefonu, a Twój operator może go udostępnić za darmo.

Źródło: T-Mobile za pośrednictwem The Verge

Czy ten post był pomocny?