Skip to content

Pixel 2 nie jest tak naprawdę wyłączny dla Verizon: możesz go używać w AT&T, T-Mobile i Sprint

29 de lipiec de 2021
1507217852 picsay 1

Kolejny rok, kolejne wydarzenie Pixel… i kolejna runda mylących kampanii reklamowych „Tylko w Verizon”. Ale o to chodzi: Pixel 2 może być używany nakażdy głównym przewoźnikiem w USA. Więc co jest z tym „ekskluzywnym” śmieciem?

Pixel 2 to 2 nie wyłącznie dla Verizon. W rzeczywistości jest to jeden z niewielu telefonów, których można używać u dowolnego operatora (w tym wielu operatorów MVNO) — Verizon, AT&T, T-Mobile, Sprint, Project Fi, Cricket Wireless, MetroPCS, US Cellular… masz pomysł . Wystarczy włożyć kartę SIM i gotowe. Cholera, T-Mobile zwróci nawet połowę twoich pieniędzy jeśli przyniesiesz Pixel 2 i otworzysz nową linię w jego sieci.

Ale Verizon to wyłączny przewoźnik dla Pixela w USA. Wszystko to tak naprawdę oznacza, że ​​Verizon jest jedynym przewoźnikiem, który pozwala chodzić po sklepie i kupować Pixela bezpośrednio od nich. Jeśli chcesz go używać na innym nośniku, musisz kupićbezpośrednio z Google Store zamiast kupować go w sklepie AT&T lub sklepie T-Mobile.

1627556884 324 Pixel 2 nie jest tak naprawde wylaczny dla Verizon mozesz

Dlaczego więc Google miałby to zrobić? Ponieważ pieniądze, dlatego. Verizon płaci dużo pieniędzy, aby mieć „wyłączne” prawa do telefonu, aw zamian może używać w kampanii reklamowej słów takich jak „Tylko w Verizon”, nawet jeśli jest to naprawdę mylące (jeśli nie całkowicie fałszywe). Rozumiem, dlaczego firma Google zdecydowała się na to zezwolić – Verizon jestolbrzymiw końcu – uważam też, że sformułowania i wskazówki dotyczące reklam są w rezultacie bardzo mylące.

I naprawdę tego chce Verizon. Chce, żebyś myślał, że możesz używać Pixela tylko z jego siecią, ponieważ ten rodzaj reklamy się sprzedajeusługa, o co chodzi Verizon. Twoje pieniądze co miesiąc. Raz po raz. Na całą wieczność.


Ale teraz już wiesz, więc nie musisz wpadać w tę pułapkę. I możesz pomóc wszystkim innym ludziom, których znasz, którzy mogą nie zdawać sobie sprawy z prawdy kryjącej się za bzdurą „Tylko w Verizon”. Życzenia powodzenia.

Czy ten post był pomocny?