Skip to content

Spojrzenie na Spybot Search and Destroy 1.5

21 de lipiec de 2021
22

Szukaj i niszcz Spybot wydaje się, że ostatnio dostaje złą opinię w prasie, o czym pisałem w lipcu. Potem przeczytałem artykuł w PC World w zeszłym miesiącu i oni również zatrzasnęli tę darmową aplikację. Cóż, do diabła z nimi! Rzućmy okiem na nową wersję Spybota 1.5

W tej wersji masz możliwość pobrania aktualizacji beta.

Po wybraniu tej opcji pojawi się ekran potwierdzenia informujący o uzyskaniu najnowszych aktualizacji, ale ostrzegający, że mogą wystąpić błędy do naprawienia, ponieważ są one w wersji beta. Podoba mi się ta funkcja i zawsze pobieram aktualizacje beta.

Oczywiście nadal możesz wybrać, skąd chcesz otrzymywać aktualizacje. Wybierz swój ulubiony serwer.

1626870972 734 Spojrzenie na Spybot Search and Destroy 15

W przypadku aktualizacji beta będziesz musiał ponownie zaznaczyć pole obok aktualizacji, która jest (beta).

1626870972 198 Spojrzenie na Spybot Search and Destroy 15


Z jakiegoś powodu lubię animację ceglanego muru podczas uodparniania twojego systemu.

1626870972 953 Spojrzenie na Spybot Search and Destroy 15

Oczywiście nadal masz zaawansowane opcje w tej wersji, aby uzyskać jeszcze większą kontrolę nad swoim systemem.

1626870973 581 Spojrzenie na Spybot Search and Destroy 15

Ta nowa wersja zawiera również lepszą obsługę systemu Vista, a nawet cofa się i poprawia obsługę systemu Windows 95. Udoskonalono wykrywanie zagrożeń… wszystkie nowe zauważalne funkcje można znaleźć na stronie Spybot Search and Destroy Homepage. Odkąd zacząłem używać tej najnowszej wersji, prawie codziennie otrzymuję nowe aktualizacje.

Wydaje mi się, że redaktorzy, którzy recenzują Spybota i uważają, że jest to przestarzała technologia, tak naprawdę nie rozumieją, jak potężna jest ta aplikacja. Każdy chce jakiegoś graficznie wymyślnego oprogramowania „jedno kliknięcie rozwiązuje wszystko”. Przy wystarczającej liczbie poprawek i aktualizacji, Spybot Search and Destroy jest tak samo skuteczny, jak kiedyś. I to za darmo! Zawsze ma i według dewelopera zawsze będzie!

Może ta aplikacja jest zbyt „geekowa”, nie wiem. Ale użytkownicy komputerów PC muszą zdać sobie sprawę, że to nie są zabawki. Zadaniem komputera jest wykonywanie obliczeń i algorytmów. IMHO zbyt wielu ludzi myśli, że mogą wziąć komputer, podłączyć go i zacząć używać go jako centrum multimedialnego i nie myśleć o bezpieczeństwie. OK, teraz zaczynam narzekać…. a ponieważ jestem … ostatnia rzecz … jeśli używasz aplikacji do darowizn, bądź fajny i wydaj kilka dolców w ich stronę, to fajna rzecz do zrobienia.

Czy ten post był pomocny?