Skip to content

Ta brakująca funkcja Pixel 6a nie ma znaczenia – recenzja Geek

21 de maj de 2022
bc900652 1024x576 1

Nadchodzący Pixel 6a kosztuje zaledwie 450 USD i oferuje niektóre z flagowych funkcji Google, w tym procesor Tensor i Live Translate. Ale jest trochę kontrowersji wokół jednej brakującej specyfikacji — wysokiej częstotliwości odświeżania. I szczerze mówiąc, kontrowersje są nieuzasadnione.

Podobnie jak wszystkie urządzenia z serii Pixel A, Pixel 6a ma wyświetlacz 60 Hz. To trochę niezwykłe w przypadku telefonu klasy średniej wydanej w 2022 roku. Jest to również obniżenie poziomu ekranu 90 Hz Pixela 6, a co ważniejsze, panelu 120 Hz Pixel 6 Pro.

Ktoś korzystający z czytnika linii papilarnych Google Pixel 6a.

Ale brak ekranu o wysokiej częstotliwości odświeżania to nic wielkiego, wcale nie. Pixel 6a oferuje kilka funkcji, któreprzyzwyczajenie znaleźć w innych telefonach w tej cenie, przede wszystkim, aparat fotograficzny, który faktycznie robi dobre zdjęcia.

Nie możesz kupić niedrogiego telefonu bez pewnych kompromisów. Nie mogę powiedzieć, czy Pixel 6a jest dobry, dopókiRecenzja Geek ma szansę faktycznie to przetestować, ale właśnie ze specyfikacji uważam, że Google poszło na słuszne kompromisy. Plus, jeśli naprawdęchcesz częstotliwości odświeżania 90 Hz, możesz po prostu zapłacić dodatkowe 150 USD za standardowy Pixel 6 – lub uzyskać tańszy telefon z wysoką częstotliwością odświeżania; jest w czym wybierać!

Zamówienia na Pixela 6a otwarte 21 lipca. Telefon kosztuje 450 USD, chyba że kupisz go w Verizon, który oferuje jedyny model Pixela 6a mmWave 5G za 500 USD. (Nawiasem mówiąc, wszystkie wersje Pixela 6a mają średni zakres 5G.)

Czy ten post był pomocny?