Skip to content

Ta przenośna bateria Mophie ma również wtyczkę prądu zmiennego

25 de luty de 2023
Mophie 1

Większość z nas nosi ze sobą więcej urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej, co doprowadziło do popularności mocniejszych banków baterii. Morphie ma kilka nowych baterii, dzięki którym wszystkie Twoje urządzenia będą zawsze naładowane, nawet jeśli jesteś w drodze.

Mophie ogłosiła serię trzech nowych powerbanków, w tym Powerstation 10 000 mAh i Powerstation XL 20 000 mAh. Obie baterie zapewniają ładowanie do 20 W po naładowaniu, a także mogą ładować wiele urządzeń jednocześnie.

Bardziej interesującym z tych trzech jest jednak Powerstation Pro AC, który nie tylko ma większą pojemność 27 000 mAh, ale ma również znacznie wyższą moc wyjściową, będąc w stanie wyprowadzić do 130 W przez cztery porty, w tym pełna wtyczka AC. Pozwala to na ładowanie wielu innych urządzeń, w tym laptopów, które nie obsługują wejścia zasilania USB-C.

Wszystkie te trzy opcje są już dostępne do zakupu. Standardowa Powerstation kosztuje 49 USD, a Powerstation XL 59 USD. Większy i wydajniejszy Powerstation Pro AC kosztuje 199 USD.

źródło: Mophie

Czy ten post był pomocny?