Skip to content

Ta sztuczna inteligencja pasuje do humoru Ryana Reynoldsa w nowej reklamie mobilnej Mint – recenzja Geek

12 de styczeń de 2023
209b81bd

ChatGPT pisze reklamę telewizyjną dla Mint Mobile.


 • @xguntherc


  | 1 minuta czytania

  miętowy obraz reklamy mobilnej.

  Sztuczna inteligencja jest ostatnio wszędzie. Widzieliśmy, jak generatywny chatbot AI ChatGPT firmy OpenAI zyskał mnóstwo uwagi w zakresie obsługi wszystkich rodzajów zadań ludzkich, a teraz Ryan Reynolds zwrócił się do sztucznej inteligencji o pomoc w pisaniu reklam Mint Mobile TV. Wyniki są imponujące, jeśli nie przerażające.

  Poważnie, to Ryan Reynolds robi to, co robi najlepiej, będąc trochę dziwacznym. Aktor i biznesmen postanowili wykorzystać sztuczną inteligencję do promowania najnowszych świątecznych promocji swojego operatora sieci bezprzewodowej Mint Mobile. Chodzi o to, aby być trochę zabawnym i ostrym, użyć przekleństw, a następnie wyjaśnić, że Mint Mobile nadal ma dostępne oferty wakacyjne, podczas gdy wszystkie duże sieci bezprzewodowe wracają do regularnych cen.

  Warto zauważyć, że chatbot OpenAI ChatGPT nie może generować przekleństw, więc nie jesteśmy do końca pewni, jak dokładne jest wideo. Wygląda na to, że ludzie pomogli, ale nadal jest szalenie zabawny.

 • Dla nieświadomych, generatywna sztuczna inteligencja (taka jak ChatGPT) jest szkolona na podstawie ogromnych ilości danych, modeli, grafiki i nie tylko, a następnie może niemal natychmiast generować treści na żądanie. Sztuczna inteligencja wykorzystuje wszystkie te dane do „generowania” treści, lepszych lub gorszych.

  Widzieliśmy podobną technologię w Lensa AI, prawnik AI wkrótce stanie przed sądem, a Microsoft niedawno wprowadził sztuczną inteligencję, która może odtworzyć dowolny głos w ciągu kilku sekund. Jak widać, zastosowań jest nieskończenie wiele, choć przerażających, a to dopiero początek.

  przez Mint Mobile

  Czy ten post był pomocny?