Skip to content

Telegram ma ostatnią dużą aktualizację na rok 2022

1 de styczeń de 2023
Telegram icon

Telegram jest prawdopodobnie jedną z najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, ponieważ jej twórcy stale dodają nowe funkcje i ulepszają istniejące. Teraz aplikacja dodaje zestaw nowych funkcji i ulepszeń, w sam raz na rok 2023.

Pierwszą nową funkcją jest obsługa spoilerów. Teraz, jeśli wyślesz komuś zdjęcie w Telegramie, będziesz mieć możliwość spojlerowania go, co spowoduje rozmycie, dzięki czemu ludzie nie będą mogli spojrzeć na obraz, chyba że go dotkną, aby go odsłonić. Aplikacja dodaje również bardziej szczegółową kontrolę zarządzania pamięcią masową i automatycznego usuwania plików, umożliwiając ustawienie osobnych ustawień automatycznego usuwania w zależności od rodzaju czatu i ustawianie wyjątków dla niektórych czatów.

Dostępnych jest również kilka nowych ustawień zdjęć profilowych. Na początek możesz ustawić zdjęcia profilowe dla swoich kontaktów, które tylko Ty widzisz, a jeśli chcesz, możesz nawet zasugerować zdjęcie profilowe jednemu ze swoich kontaktów — jeśli zechcą umieścić je w swoim profilu, to Wezmę im tylko dwa krany. Dostępne są również bardziej szczegółowe ustawienia zdjęcia profilowego, które pozwalają ustawić „publiczne” zdjęcie profilowe, które różni się od tego, które będą widzieć osoby z Twoich kontaktów.

Inne dodatki obejmują lepsze, bardziej konfigurowalne narzędzia do rysowania i tekstu, a także opcję ukrywania listy członków grupy. Istnieją również nowe animowane i interaktywne emotikony, które można zobaczyć i bawić się na czatach począwszy od tej aktualizacji. Zdecydowanie powinieneś sprawdzić listę aktualizacji, aby dowiedzieć się więcej.

źródło: Telegram

Czy ten post był pomocny?