Skip to content

Telewizory Omni QLED firmy Amazon mają trzy nowe rozmiary, zaczynając od 450 USD

14 de maj de 2023

Amazon ogłosił w marcu, że rozszerza swoje modele QLED Fire TV o trzy dodatkowe dostępne rozmiary. Nowe wersje są już dostępne, oferując więcej opcji wysokiej jakości inteligentnego telewizora w przystępnej cenie.

Telewizory Amazon Fire TV Omni QLED są teraz dostępne w trzech kolejnych rozmiarach ekranu: 43 cale, 50 cali i 55 cali. Wszystkie trzy modele są wyposażone w oszałamiające wyświetlacze 4K QLED, obiecujące realistyczne kolory i kinową jakość obrazu. Wyposażone są w Fire TV Ambient Experience, tryb galerii, który zmieni Twój telewizor w „zawsze inteligentne urządzenie” z wyborem obrazów z galerii i widżetów Alexa oraz kanałami Fire TV, które są obsługiwane przez reklamy i dają dostęp do wybór treści, w tym wiadomości, najważniejsze wydarzenia sportowe i nie tylko.

Telewizory Omni QLED firmy Amazon maja trzy nowe rozmiary zaczynajac

Amazon Fire TV 55 Omni z serii QLED 4K UHD

Ten telewizor Amazon ma 55-calowy ekran QLED, rozdzielczość 4K i stosunkowo przystępną cenę 599 USD. Oprogramowanie to oczywiście Fire TV firmy Amazon.

Jeśli chodzi o rzeczywisty ekran, obsługują one HDR10 + i Dolby Vision IQ, a także adaptacyjną jasność i pełne lokalne przyciemnianie w większych modelach. To jedne z bardziej przystępnych cenowo telewizorów QLED, które stanowią godny dodatek do Twojego salonu.

Możesz teraz kupić te telewizory od 449 USD za wersję 43-calową, 529 USD za wersję 50-calową i 599 USD za wersję 55-calową.

źródło: amazon

Czy ten post był pomocny?