Skip to content

Ten nowy kontroler 8BitDo zapewnia właścicielom przełączników wrażenia podobne do Xbox – Recenzja Geek

2 de wrzesień de 2022

Podłączanie kontrolera 8BitDo Ultimate do stacji ładującej.

Czy kiedykolwiek chciałeś używać kontrolera dużego chłopca z konsolą Nintendo Switch? Cóż, nowy gamepad 8BitDo Ultimate Bluetooth może załatwić sprawę. Ma konstrukcję podobną do konsoli Xbox z zaawansowanymi funkcjami dostosowywania i obsługi makr, a także stację dokującą do ładowania.

Wcześniej 8BitDo oferowało swój kontroler Ultimate w konfiguracjach przewodowych i 2,4 GHz (dla komputerów PC). Ale ten nowy model Bluetooth przenosi dobroć kontrolera Ultimate na konsolę Nintendo Switch. A przy 70 USD jest to ta sama cena, co gamepad Nintendo Switch Pro.

Oto, co jest tak fajnego w kontrolerze Ultimate; możesz dostosować napięcie joysticków, zmienić przypisanie przycisków, a nawet przypisać makra (zasadniczo skrypt naciśnięć przycisków) do dwóch dodatkowych przycisków w uchwycie kontrolera.

Cała ta personalizacja odbywa się w aplikacji 8BitDo na komputerze lub iPhonie. Możesz nawet zapisywać niestandardowe profile kontrolera, które są zawsze dostępne po dotknięciu przycisku na twarzy kontrolera.

Kontroler 8BitDo Ultimate Bluetooth jest już dostępny w przedsprzedaży. Kosztuje 70 USD, co wydaje się kradzieżą w porównaniu z oficjalnymi gamepadami.

Ten nowy kontroler 8BitDo zapewnia wlascicielom przelacznikow wrazenia podobne do

Czy ten post był pomocny?