Skip to content

Twoje linie Nanoleaf błagają o te oficjalne skórki – Recenzja Geek

6 de maj de 2022
079f4fb5 1024x576 1

Po wyjęciu z pudełka inteligentne światła Nanoleaf Lines wyglądają trochę zwyczajnie. Same światła na pewno są kolorowe, ale sprzęt jest po prostu biały. Właśnie dlatego Nanoleaf sprzedaje teraz oficjalne, matowe, czarno-różowe skórki do swoich inteligentnych świateł Lines — przygotuj się na zniżkę 20 USD na te szczenięta; na pewno ich chcesz.

Nanoleaf powiedział nam, że sprzeda te skórki w zeszłym roku, kiedy po raz pierwszy ogłoszono Linie. Ale z jakiegoś powodu zajęło firmie trochę czasu, zanim skórki na sprzedaż. Nie narzekam jednak, bo są tanie i świetnie wyglądają.

Linie Nanoleaf z czarną skórką.

Chociaż te skórki wyglądają jak naklejki, w rzeczywistości są to zatrzaskowe kawałki plastiku. Nie uszkodzisz swojego sprzętu Nanoleaf instalując skórki i możesz je usunąć ze swoich świateł w dowolnym momencie. Warto zauważyć, że dziewięciopak skórek kosztuje zaledwie 20 USD i obejmuje wszystkie światła zawarte w zestawie Lines Smarter.

Mam nadzieję, że Nanoleaf w przyszłości zaoferuje więcej kolorów, ale matowa czerń i róż to świetny punkt wyjścia. Czarne skórki powinny dobrze kontrastować z każdą ścianą, zmieniając Linie Nanoleaf w bardziej dekorację, gdy są wyłączone. I oczywiście różowe skórki pasują do większości różowych akcesoriów do gier.

Już teraz możesz zamówić skórki Nanoleaf Lines za 20 USD. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, sugeruję zakup Lines Smarter Kit teraz, ponieważ obecnie kosztuje on 20 USD.

Czy ten post był pomocny?