Skip to content

WindowBlinds 11 pojawi się na Steamie, aby zmienić wygląd twojego pulpitu

9 de luty de 2023
WindowBlinds logo

Logo WindowBlinds

Kiedy myślisz o usługach dystrybucji oprogramowania, prawdopodobnie nie myślisz dużo o Steamie, chyba że myślisz konkretnie o grach. Teraz jednak potężne narzędzie dostosowywania dla systemu Windows 11, WindowBlinds 11, dociera do ulubionych witryn sklepowych z grami.

WindowBlinds 11 pozwala w pełni dostosować system Windows 11 do własnych upodobań. Możesz sprawić, by system operacyjny wyglądał jak starsza wersja systemu Windows, na przykład Windows 7 lub Windows XP, lub możesz sprawić, by wyglądał jak coś zupełnie innego, na przykład macOS. Stardock nie jest obcy w dystrybucji swojego oprogramowania do dostosowywania przez Steam, ponieważ oferuje również swój program Start11, który pozwala mieć niestandardowe menu startowe, które wygląda tak stare, nowe lub inne, jak chcesz.

Najnowsza wersja była już dostępna do bezpośredniego zakupu przez jej programistę, firmę Stardock, ale teraz pojawia się również na Steamie, dzięki czemu jest przydatna, jeśli chcesz zapłacić 14,99 USD za oprogramowanie, ale chcesz także użyć kart upominkowych lub kredyt sklepowy, gdy jesteś przy tym.

WindowBlinds 11 nie jest jeszcze dostępny na Steamie, ale teraz możesz dodać go do swojej listy życzeń, ponieważ Stardock „pokonuje ostatnie przeszkody” w dostarczeniu go do sklepu.

źródło: stardock

Czy ten post był pomocny?