Skip to content

Wyciek OnePlus 11 ujawnia kluczowe szczegóły przed wydaniem – Recenzja Geek

30 de grudzień de 2022
cc0b086e

Spójrz na ten ogromny zestaw kamer.

Przód i tył OnePlusa 11

Na początku grudnia przecieki dały nam dobre wyobrażenie o tym, czego możemy się spodziewać po zupełnie nowym OnePlus 11. Następnie firma szybko potwierdziła niektóre specyfikacje i opublikowała własne zdjęcia zwiastuna. Teraz otrzymujemy pełne szczegóły przed datą premiery 11 lutego.

Zgodnie z niedawno ujawnionymi renderami i specyfikacjami z @Evleaks na Twitterze, OnePlus 11 powinien mieć wiele do zaoferowania. Od dużego 6,7-calowego wyświetlacza HD 120 Hz po zestaw potężnych kamer z tyłu. Chociaż prawdopodobnie będzie zasilany przez nowy układ Snapdragon 8 Gen 2, jego informacje wspominają o 12 GB lub 16 GB pamięci LPDDR5X RAM, 256 GB pamięci UFS 2.0 i modelu 512 GB dla tych, którzy chcieliby zapłacić za dodatkową pamięć.

I chociaż mieliśmy już stosunkowo dobry pomysł na elementy wewnętrzne, ten wyciek najwyraźniej potwierdza wcześniejsze doniesienia. Arkusz specyfikacji wspomina o systemie Android 13, oprogramowaniu OnePlus ColorOS 13, wyświetlaczu o rozdzielczości 2K i potężnych nowych aparatach głównych 50 MP, ultraszerokokątnych 48 MP i teleobiektywach 32 MP.

Zauważysz również, że powyższy obraz potwierdza dużą baterię 5000 mAh, aby wszystko działało, wraz z możliwością szybkiego ładowania 100 W.

Jak zwykle, nowy OnePlus 11 będzie dostarczany z etui z piaskowca w pudełku, a jeden z modeli powróci nawet z ulubionym przez fanów suwakiem ostrzegawczym. Poza tym przeciekacz udostępnione obrazy nowego OnePlus Buds 2 Pro, który prawdopodobnie zadebiutuje wraz z telefonem OnePlus 11 11 lutego. Spodziewaj się więcej szczegółów i cen w miarę zbliżania się premiery.

przez AndroidPolice

Czy ten post był pomocny?