Skip to content

Wygraj Apple iPhone SE (2022)

19 de luty de 2023
Person holding the Apple iPhone SE 2022

Osoba trzymająca Apple iPhone SE 2022

Szukasz wszechstronnego, świetnego telefonu, który po prostu działa? Cóż, masz szczęście, ponieważ w tym tygodniu How-To Geek rozdaje Apple iPhone SE trzeciej generacji!

How-To Geek przyznał iPhone’owi SE 2022 ocenę 8 na 10 w swojej recenzji i miał tylko dobre rzeczy do powiedzenia na temat produktu:

iPhone SE trzeciej generacji to kompletny pakiet, jeśli chcesz zachować czytnik linii papilarnych Touch ID i projekt iPhone’a SE drugiej generacji z 2017 roku, ale z nowoczesnymi elementami wewnętrznymi. Jest również idealny dla tych, którzy chcą kupić swoim dzieciom pierwszy smartfon lub po prostu potrzebują niedrogiego telefonu (i nie chcą chwycić Androida).

Aby wziąć udział w rozdaniu, kliknij przycisk poniżej i zapisz się do biuletynu How-To Geek. Otóż ​​to! A jeśli jesteś już subskrybentem, wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę, aby zostać automatycznie wpisanym do wygranej.

Rozdanie jest otwarte dla wszystkich w Stanach Zjednoczonych, którzy ukończyli 18 lat. Zwycięzca zostanie losowo wybrany o godzinie 12:00 ET w środę, 25 lutego 2023 r., a my skontaktujemy się z nim e-mailem, aby uzyskać jego adres pocztowy.

Czy ten post był pomocny?