Skip to content

Xfinity ułatwia otrzymanie rabatu po awarii Internetu – recenzja Geek

12 de czerwiec de 2023
3eef5251

Odwiedź stronę internetową zamiast dzwonić.

Front sklepu Xfinity w centrum miasta

Kiedy awaria internetu przerywa Twoją pracę lub przeszkadza w oglądaniu Netflixa, zasługujesz na jakąś rekompensatę. W końcu usługa internetowa jest droga. Ale jeśli jesteś klientem Xfinity, nie musisz dzwonić i narzekać na awarię — Xfinity ma teraz wyznaczoną stronę internetową, na której można uzyskać kredyty za przestoje.

Centrum stanu Xfinity umożliwia sprawdzenie awarii w Twojej okolicy. A teraz zawiera małe pole, w którym możesz zgłosić niedawną awarię, aby otrzymać kredyt na miesięczny rachunek. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać datę awarii, a Xfinity określi, czy kwalifikujesz się do kredytu.

Tylko nie stawiaj sobie zbyt wysokich oczekiwań. Po zgłoszeniu trzech awarii w mojej okolicy, Xfinity dał mi w sumie 15 USD w kredytach. Teraz, po kolejnej awarii, firma informuje mnie, że „przekroczyłem maksymalną liczbę kredytów”. Jeśli chcesz uzyskać większy kredyt na rachunku, a nawet stałą zniżkę, musisz zrobić wszystko w staromodny sposób – zadzwonić i złożyć skargę.

Mimo to dobrze jest widzieć, że klienci mają szybki, łatwy i niekłótliwy sposób na uzyskanie rabatu po awarii Internetu. Ale chciałbym, żeby ten proces był automatyczny. Nawet jeśli klient nie zauważy przerwy w dostępie do Internetu, powinien otrzymać odszkodowanie za przerwę w świadczeniu usługi.

Powinienem wyjaśnić, że te kredyty podlegają zatwierdzeniu przez Xfinity. Firma może nie przyznać kredytu po awarii. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​może być konieczne odczekanie kilku godzin, zanim będzie można pomyślnie zgłosić awarię.

Czy ten post był pomocny?