Skip to content

Czy jesteś produktywnym maniakiem? Oto strona, do której musisz należeć

1 de sierpień de 2021

Czy spędzasz czas, próbując znaleźć sposoby wykorzystania komputera, aby faktycznie załatwić sprawy? Productive Geek to najnowszy dodatek do sieci How-To Geek, w której koncentrujemy się na pomaganiu w efektywniejszym korzystaniu z komputera, z forum dyskusyjnym poświęconym produktywności geeków.

Czekaj, czy nie po to jest Lifehacker?

Jeśli tak myślałeś, kiedy czytałeś ogłoszenie, masz absolutną rację — Lifehacker jest królem pomagającym ci załatwić sprawy dzięki geekowym pobieraniom, wiadomościom i wskazówkom, ale po prostu nie ma tam miejsca, w którym geekowie naprawdę mogliby się zagłębić w bardziej zaangażowana dyskusja na dowolny temat, który chciałbyś poruszyć.

Ta strona jest naszą próbą zapewnienia świetnego miejsca, w którym możesz to zrobić i przynieść niektóre korzyści z sieci How-To Geek — mamy już aktywną grupę czytelników, którzy używają How-To Geek do nauki o tematach instruktażowych i mam nadzieję, że niektórzy z was mogą porozmawiać o tym, jak to zrobić naprawdę używać komputera do rzeczywistej pracy.

Jak zacząć?

Po prostu przejdź do Productive Geek, utwórz konto, a następnie rozpocznij dyskusję.

Przynajmniej zasubskrybuj kanał RSS, ponieważ będziemy publikować najlepsze wskazówki z forum, a także dodamy kilka oryginalnych postów.

Pierwszy produktywny artykuł geeka


Ponieważ dopiero dzisiaj uruchamiamy witrynę, jest tylko jeden artykuł na stronie, ale jest to ciekawe spojrzenie za kulisy, jak pozostać zmotywowanym i zorganizowanym podczas pisania dla How-To Geek.

Uwaga: wciąż jesteśmy w fazie beta

Tak jak praktycznie wszystko inne online, jesteśmy w fazie beta, więc podczas prac nad tym wszystkim mogą pojawić się błędy. Nie krępuj się narzekać, po prostu spróbuj i bądź miły =)

Ciekawe wątki na forum

Uruchomiliśmy już kilka wątków na forum, które dadzą ci pewne wyobrażenie o typach treści, których możesz się spodziewać, ale możesz porozmawiać na dowolny inny temat.

 • Zmiana mapowania klawiszy skrótów nawigacyjnych Firefoksa za pomocą AutoHotkey
 • Dobroć konsoli, z AutoHotKey (Vista/7 tylko z Aero)
 • Skrót klawiszowy, aby przejść do otwartego okna Pidgin
 • Skrypt automatycznego przypomnienia o klawiszach skrótu
 • Rozszerzenie Bit Better RTM dla Google Chrome
 • Czyszczenia rejestru: czy naprawdę działają?
 • Najlepsze aplikacje na Androida lub wskazówki dotyczące wydajności?
 • Jakie są twoje ulubione sztuczki Google?
 • Szybkie czytanie, fakty czy fikcja?
 • Czy Twitter jest wart twojego czasu?
 • Czy jesteś fanem Futuramy? (może najważniejsza ze wszystkich)

Więc na co czekasz? Udaj się do Productive Geek i porozmawiajmy o tym, jak załatwić sprawy, naukowy sposób.

Czy ten post był pomocny?